Usuń tę notatkę
https://www.facebook.com/PolishForce/ - odwiedzajcie Nas i lajkujcie codziennie!

Usuń tę notatkę
Osoby z PF_ i PFA, które odblokują X poziom dostępu osobistego proszone są o zgłoszenie się do dowództwa PF w celu umożliwienia zakupu IS5.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nooby wszędzie

Nooby,nooby,wszędzie nooby
Rozczarowanie to mało powiedziane, a rozwalił mnie campiący Player w Tigerze:

Odpowiedz
widze ze ni tylko ja mam problem z graniem tym razem sie udalo ale jak sam nie wygrasz druzyna tez nie pomoze

ti juz sie nie udalo

Odpowiedz
Standardowy noob team

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
No postarali się :)

Dziś z rana latamy w plutonie z Norbim i zostaje IS vs. T34-85. IS chyba na full, T34 na hita. IS capuje bazę, zostaje 10s do końca i co się dzieje... zjeżdża z bazy i chce gonić się wokół budynku z T34.
Wcześniej Norbi zostawił mu na hita jakąś VK i co ... VK daje nogę i wali Norbiego w tyłek, bo ten osioł się kręci w kółko.

Jednym słowem gwiazda :)
Odpowiedz
Wunderwaffe....

Odpowiedz
Snajpery same..

Odpowiedz
(25-03-2015, 16:25)Redonekrk napisał(a): Aż szkoda ... Jg.pzIV miało może z 70 życia, a t34 leci do mnie co by mi fraza zajebać .....  ŻAL :/ ogólnie team też nie poszalał , ale 2 się chociaż starało :)

Ślepi i Kulawi

Odpowiedz
    Ładnie zgaszony IS7 :D ale to i tak nie dawało często wygranej...
Odpowiedz
A tutaj dawanie z siebie wszystkiego z małą pomocą reszty teamu...     
Odpowiedz
Zespół specjalnej troski

Odpowiedz
(11-07-2016, 12:46)zanick napisał(a): Zespół specjalnej troski

O kurde ilu miałeś "świeżaków" hehe :)
Odpowiedz
(11-07-2016, 19:04)Turas07 napisał(a):

Po takich grach naprawdę człowiek nie wytrzymuje. WG powinno zrobić specjalną ligę dla takich tyków. Ale by były jaja jakby się to oglądało:)
Odpowiedz
(23-02-2017, 10:52)DonKaczynski napisał(a):
(11-07-2016, 19:04)Turas07 napisał(a):

Po takich grach naprawdę człowiek nie wytrzymuje. WG powinno zrobić specjalną ligę dla takich tyków. Ale by były jaja jakby się to oglądało:)

A wiesz co mnie martwi? To 4 tier a coraz więcej takich na X. Wczoraj miałem bitwę gdzie 5 "miszczóf" w tym 4 medy nie drgnęło z respa na torze, a 6 w E75 pojechał na taką campę że nie wiedziałem czy leopardem da się wjechać. Zrobiłem sobie zrzut bo by mi nikt nie uwierzył tylko na tablecie mam kosmos rozdzielczość i zrzuty w trakcie gry serwer tutaj odrzuca.
Odpowiedz
Poczekajcie na nadchodzący weekend, świeży event plus nowa linia czołgów a do tego dwa dni premki za darmo - szykuje się wyborne granie :D
Odpowiedz

Bitwa życia
[-] 4 użytkowników lubi ten post:
  • kpt. piotrek199291, kpt. sylwekdm_1, płk vadus_2014, ppor. wawrze
Odpowiedz
O qwa
Odpowiedz
Reszta teamu dostała bana na touchscreen-a.
Odpowiedz
to jest nienormalne.
Odpowiedz
Co wy powiecie na to ? WG juz robi wszystko zebym przegrywal bitwy. To jedna z wielu takich sytuacji

Odpowiedz
Jako że jakiś czas temu powrocie do grania zdarzały się porażki ale tłumaczyłem sobie to nie ogarnięciem gry na tel(wcześnie grałem na iPad) więc darowalem sobie zrzuty ekranowe "zajebistych“drużyn gdzie mnie rzucało. Ale wczoraj i dzisiaj to już przegięcie.

[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • kpt. piotrek199291
Odpowiedz